picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture

Zastanawiacie się Państwo DLACZEGO MY?

 
Jest to dla nas jak najbardziej zrozumiałe, iż czujecie Państwo niepewność przed zakupami w sieci. W dobie dzisiejszego internetu wiele jest firm, które zamiast dbać o dobro klienta, potrafią jedynie kreować swój jakże „korzystny” wizerunek przed zakupem. Ale zostawmy pseudofachowców i oszustów na boku. 
 
Myślicie, że jesteśmy firmą jakich wiele na rynku? Fakt, jesteśmy firmą prawie taką jak każda inna - ale jak wiadomo prawie robi wielką różnicę. Jesteśmy firmą, która przede wszystkim myśli o kliencie i jego potrzebach, a nie tylko o wzrostach sprzedaży i stale liczonym zysku bez zważania na dobro klienta.. 
 
Boicie się, że wpłacicie pieniądze na nasze konto i na tym wszystko się skończy, a my nie będziemy odbierać telefonów i odpowiadać na maile? W takim razie zamówcie u nas produkt i zapłaćcie za niego dopiero przy odbiorze pod drzwiami waszego domu. Nie mamy z tym żadnego problemu.
 
Nie jesteśmy oszustami. Wszystkie nasze dane firmowe wraz z NIP-em i REGON-em podajemy w zakładce KONTAKT na naszej stronie. Można nas wszędzie łatwo i szybko sprawdzić.
 
Tak – istniejemy naprawdę!
 
 
 
Jeśli nadal nie przekonali się Państwo do zakupów u nas, chcieliśmy poniżej przedstawić jeszcze parę istotnych kwestii, które powinny rozwiać ostatnie wątpliwości: 
 
  • Jesteśmy legalnie zarejestrowaną firmą, dlatego zakupy u nas są bezpieczne w 100% - Do wszystkich zakupów wystawiamy rachunki!
  • Współpracujesz z doświadczoną firmą, mającą doświadczenie w handlu internetowym.
  • Dostarczamy przesyłki w ekspresowym tempie - dbamy o Twoją satysfakcję.
  • Towar zawsze jest nowy, nie używany, starannie zabezpieczony do wysyłki, najwyższej jakości i pełnowartościowy.
  • Pracujemy 7 dni w tygodniu, dlatego zawsze chętnie pomożemy przy zakupie - Gdy potrzebujesz pomocy zawsze doradzimy.
  • PAMIĘTAJ ! Na każdym etapie zamówienia jesteś informowany o tym co dzieje się z Twoją wpłatą i kiedy towar jest wysyłany.
  • Każdego klienta traktujemy indywidualnie i tak jak sami chcielibyśmy być traktowani – sprawdź nas i przekonaj się sam/a, że nie rzucamy słów na wiatr.
  • Najważniejsze dla nas to - Zadowolenia klienta!

 

 

Oryginalne Dekoracje Karolina Kala

 

 

 

Dla potwierdzenia naszych powyższych deklaracji, chcieliśmy bez przesadnego chwalenia się i przesytu, zaprezentować Państwu kilka naszych wielu referencji:
 

 referencje firmy oryginalne dekoracje

 
referencje rada rodziców drzeczkowo
 

referencje przedszkole łapy

   
Wyślij wiadomość bezpośrednio ze strony:O firmie        Lambrekiny        Firany        Nowości        Promocje        Cennik        Realizacja        Poradnik        Kontakt